I form av hästsko. Nålar 18K guld. Stämplad bland annat Lantz, KA, 1920 och CFC, Carlman 1947. Längder ca 6 cm. Totalvikt 16 gram. Ett medföljande etui.
Slitage. Omarbetad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.