Smycken Ringar
1253604
RING 18K guld m briljanter ca 1 ct totalt. 3 mittstenar ca 0.70 ct totalt.
Ring 18k guld m briljanter ca 1 ct totalt. 3 mittstenar ca 0.70 ct totalt.

Total vikt ca 6,2 g. Storlek ca 18/56.

Slitage. Repor. Nagg. Gäller ringskena.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
16 000 SEK