1254225
Thor Lindroos
(Finland, 1930-1996)
Thor lindroos, olja på duk, signerad.

THOR LINDROOS, olja på duk, signerad.

Strandvy, 37 x 43 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR