Samlarföremål Övrigt
1254568
SAMEKNIV, renhorn, signerad AW och daterad 1931.
Samekniv, renhorn, signerad aw och daterad 1931.

Halvhornskniv. Renhorn och skinn. Knivblad av stål märkt Erik Frost Mora Sweden. Längd 28 cm.

Slitage. Skador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK