1254717
Kandelabrar ett par, delvis tenn, 1930-tal.

För två ljus. Ljusarmar i tenn på Klotformad fot i svärtat trä. Höjd 20 cm, längd 23 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V26
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

300
29
34
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
18 okt 20:52
300 SEK