KELD HELMER-PETERSEN, fotografi signerad och numrerad a tergo.
"Back to Black V", 2011. Digital print, bladstorlek 49 x 39 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Fotoantikvariatet i Stockholm, 2011. Inköpt av nuvarande ägare i samband med utställning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK