Mässing, fot av grön marmor, knoppar av alabaster. Höjd ca 174 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Lagning på en krok.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10