1255242
HENRI MATISSE, bok, "Pierre a Feu", 1947. Nummer 476.
Henri matisse, bok, "pierre a feu", 1947. nummer 476.

Bok med ett linoleumsnitt och två litografi, textsidor, Justification du tirage no 476, utgiven av Maeght, Paris. 24,5 x 21 cm.

Smärre slitage. Gulnad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
289
340
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
10 okt 8:18
3 000 SEK
7 okt 12:06
2 000 SEK
5 okt 21:21
1 000 SEK