Smycken Armband
1255338
ARMRING silver m 1 bärnsten, öppningsbart, innermått ca 17 cm, bredaste del ca 7 cm
Armring silver m 1 bärnsten, öppningsbart, innermått ca 17 cm, bredaste del ca 7 cm.

Total vikt ca 146 g.

Slitage. Nagg. Anlupen.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
10 000 SEK