Fanerat med teak. Svängbar mittdel med ställbara hyllplan samt förvaring för flaskor. Bredd 113 cm, djup 80 cm, höjd 77 cm.
Ställvis slitage. Smärre fanerskador. Repor. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10