Smycken Ringar
1255423
RING 14K vitguld m briljanter och diamanter 8/8 totalt 0,68 ct
Ring 14k vitguld m briljanter och diamanter 8/8 totalt 0,68 ct.

Total vikt 6,6 g. Storlek ca 19/60.

Slitage. Slitage. Repor. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P3
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 000
289
340
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
8 okt 21:38
3 000 SEK
8 okt 21:38
2 800 SEK
8 okt 21:37
2 600 SEK
8 okt 21:34
2 400 SEK
8 okt 18:51
2 200 SEK