Design Övrigt
1255522
Erik Höglund
(Sverige, 1932-1998)
Erik hÖglund, ljuskrona.
Erik hÖglund, ljuskrona.
Erik hÖglund, ljuskrona.
Erik hÖglund, ljuskrona.

ERIK HÖGLUND, ljuskrona.

Smidesjärn och glas, för 6 ljus, höjd 60 cm, 2 senare krokar medföljer, höjd inkl dessa 97 cm.

Slitage. Repor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK