Belysning Bordslampor
1255764
BORDSLAMPOR, ett par, 1920/30-tal.
Bordslampor, ett par, 1920/30-tal.

Höjd ca 22 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Rost.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK