Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan samt nedfällbar dörr med bakomliggande hylla. Tre lådor. Bredd 178 cm, djup 43 cm, höjd 106 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.