Ulrica Hydman-Vallien

(Sverige, 1938-2018)
Ulrica Hydman-Vallien
(Sverige, 1938-2018)

ULRICA HYDMAN-VALLIEN, vas, glas. Kosta Boda Studio edition, signerad samt numrerad 30/125.

Ansiktsmotiv, signerad samt numrerad 810881007. Diameter 15 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Formgivare

Utropspris
3 000 SEK