Design Övrigt
1256177
Göran Wärff
(Sverige, Född 1933)
GÖran wÄrff, skulptur, glas, unik. kosta boda, signerad samt numrerad.

GÖRAN WÄRFF, skulptur, glas, unik. Kosta Boda, signerad samt numrerad.

Modellnr 162889125. Klarglas med innesluten dekor. Höjd 33 cm

Helhetsintrycket är gott.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
1 600
155
183
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
19 okt 11:05
1 600 SEK
16 okt 8:51
1 500 SEK