Konst Contemporary
1256260
Anders Samuelsson
(Sverige, Född 1943)
Anders samuelsson, olja på duk, 2 st, signerade.

ANDERS SAMUELSSON, olja på duk, 2 st, signerade.

"Yellow coctail I". 67 x 76 cm. "Blue sisters". 88 x 90 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK