Belysning Golvlampor
1256326
GOLVLAMPA, 1960-tal.
Golvlampa, 1960-tal.
Golvlampa, 1960-tal.
Golvlampa, 1960-tal.

Stomme av teak. Textilskärm. Höjd 100, diameter 16 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Märken.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK