1256348
LJUSTAKAR, ett par, förgylld brons, Louis Seize, sent 1700-tal.
Ljustakar, ett par, förgylld brons, louis seize, sent 1700-tal.

Höjd 23,5 cm.

Förgyllning med slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK