Glas Servisglas
1256425
SNAPSGLAS, 10 st, 1800-talets första hälft.
Snapsglas, 10 st, 1800-talets första hälft.

Spetsmodell, rund fot. Höjd 16 cm.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är gott. Ett glas med nagg vid fot.

Utropspris
3 000 SEK