1256455
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Joh Fredrik Werrenrath, Lund, 1800-talets mitt
Ljusstakar, ett par, tenn, joh fredrik werrenrath, lund, 1800-talets mitt.

Slätt skaft med rund fot. Höjd 15 cm

Åldersrelaterat slitage, smärre bucklor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
2 500 SEK