Diverse Övrigt
1256467
VÄGGSTÄLL, Kockums, emalj, 1900-talets första hälft.
VÄggstÄll, kockums, emalj, 1900-talets första hälft.

För väggmontering. Med tre lösa kärl, "Sand", "Såpa" och "Soda". Bredd 38 cm.

Smärre slitage och färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
145
171
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
20 okt 1:00
1 500 SEK
18 okt 23:05
400 SEK
18 okt 20:43
300 SEK