FOLKE ARSTRÖM, bestick, 36 delar, "Thebe", Gense, Sverige, 1950-/1960-tal.
12 skedar längd 17,5 cm. 12 knivar, längd ca 20 cm. 12 knivar längd ca 18 cm Originaletui
Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10