Design Övrigt
1256485
VÄGGLAMPETTER, ett par, Taidetakomo Antti Hakkarainen 1930-tal.
VÄgglampetter, ett par, taidetakomo antti hakkarainen 1930-tal.

Tenn. Bär tillverkarnas stämplar. Höjd 30 cm.

Repor. Bucklor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
180
1 864
213
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (3 bud)
7 okt 14:14
180 EUR
7 okt 14:14
150 EUR
7 okt 14:13
100 EUR