1256496
KAVALLERISTÖVLAR, ett par, Napoleonisk tid, 1800-talets början.
KavalleristÖvlar, ett par, napoleonisk tid, 1800-talets början.

Läder. Höjd 54. Fotlängd 28 cm.

Åldersrelaterat slitage. Maskhål. Repor.

Utropspris
2 500 SEK