TORBJØRN AFDAL, skrivbord, Haug Snekkeri AS, Bruksbo, Norge, 1960-tal.

Skrivbord fanerat med palisander. Fyra lådor. Etikettmärkt. Stämpelmärkt Nr 816. Längd 160, bredd 72, höjd 72 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Något solblekt

Utropspris
8 000 SEK
Om Cites