Skrivbord fanerat med palisander. Fyra lådor. Etikettmärkt. Stämpelmärkt Nr 816. Längd 160, bredd 72, höjd 72 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Något solblekt
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här