Konst Modern svensk konst
1256649
Uno Vallman
(Sverige, 1913-2004)
Uno vallman, olja på duk, signerad.

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bondauktion. 46 x 56 cm.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK