Konst Modern svensk konst
1256746
Erling Ärlingsson
(Sverige, 1904-1982)
Erling Ärlingsson, olja på duk, signerad.

ERLING ÄRLINGSSON, olja på duk, signerad.

"Utsikt". 56 x 70 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
12 100
1 139
1 331
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
23 sep 17:00
12 100 SEK
23 sep 16:57
11 600 SEK
23 sep 16:56
11 100 SEK
23 sep 16:54
10 600 SEK
23 sep 16:53
10 100 SEK