GOLVLAMPA, 1900-talets mitt,

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt,

Stomme i svartlackad metall. Detaljer i mässing. Vit kupa. Höjd ca 145 cm. Höj- och sänkbar. Max höjd ca 175 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delvis renoverad. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK