Belysning Bordslampor
1256891
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt.
Bordslampa, 1900-talets mitt.
Bordslampa, 1900-talets mitt.
Bordslampa, 1900-talets mitt.
Bordslampa, 1900-talets mitt.

Skaft i mässing samt svärtat klot. Höjd 49 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delvis renoverad. Ej funktionstestad.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V3
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 timmar 45 minuter
1 900
186
221
Utropspris
2 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
26 nov 23:06
1 900 SEK
26 nov 16:32
1 800 SEK
26 nov 1:53
1 700 SEK
23 nov 23:47
1 600 SEK
21 nov 20:59
1 300 SEK