Glas Servisglas
1257028
SPETSGLAS, 1700-tal. etsad dekor av Adolf Fredriks monogram under kunglig krona.
Spetsglas, 1700-tal. etsad dekor av adolf fredriks monogram under kunglig krona.

Höjd 16,5 cm.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK