Smycken Armband
1257157
TENNISARMBAND, 18K vitguld m 38 briljanter ca 1,5 ct totalt TW VS, enligt intyg MK Juvel Malmö.
Tennisarmband, 18k vitguld m 38 briljanter ca 1,5 ct totalt tw vs, enligt intyg mk juvel malmö.

Total vikt 17,6 g. Längd och bredd ca 18,5 x 0,3 cm.

Slitage. Repor.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
12 000 SEK