Allmoge
1257519
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft.
Salongsbord, 1800-talets andra hälft.

Ådringsmålat. Rund skiva på svarvat pelarben. Diameter 93, höjd 76 cm.

Slitage. Smärre färgbortfall. Smärre fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK