Elbas, Höfner 500/2 Club Bass, sunburst, 1960-tal.

Elektrisk basgitarr.
Greppbräda av rosewood. Hårt fodral och axelrem medföljer.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Mindre märken och repor.

Utropspris
15 000 SEK
Om Cites