Stövlar i svart skinn. Blixlås på insidan. Märkta Christian Louboutin, MADE IN ITALY. Skafthöjd 36 cm. Klackhöjd 10 cm. Dustbag medföljer.
Slitage. Skador på klackar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10