WILHELM DAHLBOM, olja på pannå, signerad och daterad 1893?
Höst vid Gullmarsfjorden. 17 x 23 cm.
Skrapmärken längs ramkanten.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10