Runt bord fanerat med palisander, ben av betsad bok. Diameter 118, höjd 73 cm. Fyra stolar av betsad bok med klädd och stoppad sits, Sitthöjd 43, höjd 91 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.