Carl Fredrik JONSSÉN, Uddevalla, 1833. Höjd 6,5 cm.
Stephan Nöblin, Ystad, 1819. Höjd 7 cm
Otydlig mästarstämpel, Örebro, 1812. Höjd 13 cm.
Vikt 149 g.
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.