Silver Bestick
1257921
GAB. Bestickservis, 48 delar, silver, modell Chippendale, Stockholm, 1900-talets andra hälft
Gab. bestickservis, 48 delar, silver, modell chippendale, stockholm, 1900-talets andra hälft.

13 knivar, 20 cm
12 gafflar
12 skedar
12 kaffeskedar

Vikt 1850 g.

Obetydligt ytslitage.

Tilläggslista

1900-talets andra hälft

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
10 000 SEK