Johan Erik Åhlen, Sala, 1830. A Beck, Alingsås, 1839. Anders Schotte, Uddevalla, 1797. Johan Werlin, Vänersborg, 1818. Höjd 6 - 9 cm. Vikt c. 100 g.
Åldersrelaterat slitage. Smärre bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10