MEDALJER, 9 st, brons, signerade och daterade, Kultateollisuus.

"Finlands presidenter". Konstnärer: Johan Finne, Terho Sakki, Kauko Räsänen, Raimo Heino, Nina Terno, Eila Hiltunen, Pekka Kontio, Aimo Tukiainen, Toivo Jaatinen.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR