Omega, De Ville, armbandsur, 23 mm.

Stål, guld på stål, safirglas, quartz, omega läderrem och spänne. Med box. 1980-tal.
Boett ref.nr 591.0229
Kaliber 1387

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 500 SEK