Klockor & Ur Armbandsur
1258225
Omega, De Ville, armbandsur, 23 mm.
Omega, de ville, armbandsur, 23 mm.

Stål, guld på stål, safirglas, quartz, omega läderrem och spänne. Med box. 1980-tal.
Boett ref.nr 591.0229
Kaliber 1387

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Obetydligt ytslitage.

Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken
+358 (0)50 407 9406

Utropspris
2 500 SEK