Möbler Skåp & Byråar
1258350
SIDEBOARD, 1950-/1960-tal
Sideboard, 1950-/1960-tal.
Sideboard, 1950-/1960-tal.
Sideboard, 1950-/1960-tal.
Sideboard, 1950-/1960-tal.
Sideboard, 1950-/1960-tal.

Fanerat med teak. Två dörrar med bakomliggande hyllplan. En nedfällbar lucka med bakomliggande förvaring. Två lådor. Fotavslutningar av mässingshylsor. Bredd 156. Djup 43. Höjd 86 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar och fanerlagningar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
5 000 SEK