1258732
TETE A TETE 5 dlr 1800-talets mitt/andra hälft möjligen Frankrike porslin
Tete a tete  5 dlr 1800-talets mitt/andra hälft möjligen frankrike porslin.

Kannans höjd ca 15 cm, brickan 27x26,5 cm

Bruksslitage. Nött förgyllning

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK