1258798
Pertti Lohiniva
(Finland, Född 1958)
Pertti lohiniva, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2015.

PERTTI LOHINIVA, olja på duk, a tergo signerad och daterad 2015.

"Betongnätter", 37 x 27 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

170
1 736
202
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
11 nov 20:39
170 EUR
2 nov 15:04
70 EUR