1258800
Werner Åström
(Finland, 1885-1979)
Werner ÅstrÖm, olja på pannå, signerad och daterad -63.

WERNER ÅSTRÖM, olja på pannå, signerad och daterad -63.

Stilleben med kanna och frukt, 32 x 44 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR