1258811
Heikki Hamarila
(Finland, Född 1945)
Heikki hamarila, olja på duk, signerad och daterad -84.

HEIKKI HAMARILA, olja på duk, signerad och daterad -84.

Vårens ljus. 85 x 100 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR