Konst Klassisk svensk konst
1258826
Bertel Bertel-Nordström
(Finland/Sverige, 1884-1967)
Bertel bertel-nordstrÖm, olja på duk, signerad och daterad -60.

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM, olja på duk, signerad och daterad -60.

Vinterbild med utsikt över Skeppsholmen mot Söder, Stockholm. 60 x 74 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK