Förgylld, rikt skuret fodral av trä med dekor av blommor och rocailler, rund urtavla av marmor med romerska sifferplaketter av emalj, 67 x 40 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Smärre repor. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.