Design Möbler
1259035
DAGBÄDD, Molnbäddar, Skattkärr, 1960-tal.
DagbÄdd, molnbäddar, skattkärr, 1960-tal.

Stomme av ek. Lösa ryggdynor och resårsits med knapphäftad tygklädsel. Längd 160, djup 80, höjd 75, sitthöjd 42 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK